Kuletë për femra nga linja Fairy, Carpisa

1800L

SKU: PDA31503541

Kuletë për femra nga linja Fairy nga Carpisa, e punuar me material të ndritshëm të printuar krokodili.

3X10X19
Bezhë
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuletë për femra nga linja Fairy nga Carpisa, e punuar me material të ndritshëm të printuar krokodili. Pjesa e brendshme përmban një xhep të hapur, xhepa të shumtë për mbajtëset e kartave dhe një xhep me zinxhir, perfekt për të mbajtur kartëmonedha, monedha dhe dokumente. Mbyllja e butonit të parakohshëm lejon hapjen e lehtë kur nevojitet.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë