Kuletë për femra nga linja Samba, Carpisa

1960L

SKU: PDA20202541

Kuletë për femra / këllëf celulari nga linja Samba nga Carpisa në material me model.

2X19X10
Bezhë
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuletë për femra / këllëf celulari nga linja Samba nga Carpisa në material me model. Aksesori ka një hapje të dyfishtë, një me zinxhir që mban disa ndarje për të organizuar kartat, monedhat dhe një me kapëse për të mbajtur celularin tuaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë