Kuletë për femra nga linja Tata, Carpisa

1400L

SKU: PD993202541

Kuletë për femra nga linja Tata nga Carpisa në material të fortë saffiano

3X20X11
Bezhë
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Kuletë për femra nga linja Tata nga Carpisa në material të fortë saffiano. Portofoli drejtkëndor ka ndarje të dyfishta, një me mbyllje me zinxhir për monedha dhe kartëmonedha dhe një me mbyllje me butona për kartat e biznesit dhe kartat e kreditit.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë