Kuti bizhuterish, Carpisa

2400L

SKU: OGB95104911

Kuti bizhuterish, e vogël nga linja Giorgia nga Carpisa në lëkurë imitim të grimcuar.
E përkryer për ruajtjen e të gjitha bizhuterive tuaja dhe ideale për udhëtime falë përmasave të vogla dhe formës së butë të rrumbullakosur.
E pajisur me një mbyllje metalike të përputhshme me kapëse të artë dhe të emaluar dhe një çantë të vogël tualeti të lëvizshme.

Blu e lehte
Pana
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:7X14X7

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë