Kuti bizhuterish, Carpisa

3500L

SKU: OGB95105911

Kuti bizhuterish, e madhe nga linja Giorgia nga Carpisa në lëkurë imitim të grimcuar.
E përkryer për të ruajtur të gjitha bizhuteritë tuaja falë aksesorëve të shumtë të brendshëm.
E pajisur me mbyllje klip metalike të përputhshme me ngjyrë të artë dhe të emaluar.
Ideale për udhëtime falë formës së butë të mbështjellë e cila zë pak hapësirë.

Pana
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:7X26X7

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë