Kuti bizhuterish, Carpisa

4300L

SKU: OGB83201543

Kuti bizhuterish, nga linja dimërore Nimue nga Carpisa në lëkurë imituese me mikrokokrra.
E përkryer për ruajtjen e bizhuterive tuaja falë ndarjeve të brendshme.
E pajisur me një mbyllje me kapëse të cilës mund t’i shtoni çdo bukuri nga koleksioni dhe ta personalizoni atë.

E kuqe
Perle
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:14X16X8

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë