Kuti maske Parfois

445L

SKU: 191383_HM

Kuti për mbajtjen e maskës me printe zebrash

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kuti për mbajtjen e maskës me printe zebrash dhe me një detaj zebre në mes. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit