Lëkundëse arush Nattou Prenatal

SKU: 638482

Lekundese arush

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Lëvizja e karriges klasike lëkundëse ndihmon zhvillimin e aftësive motorike, stimulon tonin e muskujve, qarkullimin dhe promovon funksionet gastrointestinale. Tani shumë lëkundje dallohen nga dizajni dhe cilësia në emër të sigurisë maksimale të fëmijëve.
Struktura është prej druri, por është e mbuluar me një pelush me ngjyrë fantastike, të cilat stimulojnë shqisat e fëmijës.
Strukturë druri dhe e mbushur për rehati maksimale; rrip sigurimi; i bërë me lesh shumë të butë; doreza druri; kuti mbajtëse; mosha e rekomanduar: 10 – 36 muaj.
Përmasat: 65 x 35 x 46 cm

Sipas sezonit

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Përzgjidh masën