Lidhëse flokësh bazike Parfois

SKU: 165740

Lidhëse flokesh bazike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokesh bazike me nje pjese metalike,Përbërje: 10% Stirene butadienike akrilonitrile 90%akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit