Lidhëse flokësh Parfois

SKU: 188013

Lidhëse flokësh me fjongo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh e gërshetuar dhe në formë fjongoje. 90% Poliester, 10% Fibër metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë