Lidhëse flokësh me fjongo Parfois

SKU: 188828

Lidhëse flokësh me printe dhe fjongo të madhe të varur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh me një fjongo të madhe të varur, dizajn me printe në formë njollash me ngjyra të ndryshme. 90% Poliester, 10% Fibër metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë