Lidhëse flokësh, set (2copë) Okaidi

345L483L

SKU: 99492

2 lidhëse flokësh në formë fjongoje

Prerje unike
E bardhe
E kuqe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 lidhëse flokësh me punime dantelle dhe në formë fjongoje. 85% Pambuk, 15% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë