Lidhëse flokësh me printe Parfois

990L

SKU: 190062

Lidhëse flokësh me printe florale dhe me fjongo

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Lidhëse flokësh e gërshetuar dhe në formë fjongoje100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë