Lidhëse flokësh Parfois

SKU: 195035_BM

Lidhëse flokësh scrunchie me fjongo dhe printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokësh scrunchie me fjongo dhe printe florale, me disa tonalitete. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit