Lidhëse flokësh, Parfois

790L

SKU: 196067_BM

Lidhëse flokësh scrunchie me fjongo dhe printe florale

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokësh scrunchie me fjongo dhe printe florale, me disa tonalitete. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë