Lidhëse flokësh, Parfois

SKU: 197989_HM

Lidhëse flokësh scrunchie me detaj fjongoje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokësh scrunchie me detaj fjongoje, me printe florale. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë