Lidhëse flokësh, Parfois

SKU: 197994_BG

Lidhëse flokësh scrunchie

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Lidhëse flokësh scrunchie, dizajn bazik njëngjyrësh. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë