Lidhëse flokësh, set (12copë) Okaidi

SKU: 99493138

12 lidhëse flokësh me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 12 lidhëse flokësh elastike me dizajne të ndryshme njëngjyrëshe apo printe.10% Elastan, 90% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit