Lidhëse flokësh, set 2 copë, Parfois

SKU: 74206PR_

2 lidhëse flokësh elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

2 lidhëse flokësh elastike, dizajn me një tokëz të vogël metalike.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë