Lidhëse flokësh, set 3 copë, Parfois

SKU: 153484_BK

3 lidhëse flokësh elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

3 lidhëse flokësh elastike me tonalitete të ndryshme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë