Lidhëse flokësh, set 3 copë, Parfois

SKU: 197999_HM

3 lidhëse elastike flokësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

3 lidhëse elastike flokësh me tonalitete të ndryshme. 10% Hekur 90% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë