Lidhëse flokësh set (3copë) Okaidi

518L

SKU: 76671

3 lidhëse flokësh me dizajne të ndryshme

Prerje unike
E kuqe
E verdhë
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

3 lidhëse flokësh me dizajne të ndryshme: 2 prej tyre stil scrunchie dhe tjetra me një fjongo .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë