Lidhëse flokësh, set 4 copë, Parfois

SKU: 72560CT_

4 lidhëse flokësh elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

4 lidhëse flokësh elastike, dizajn bazik. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë