Lodër me skateboard

5690L

SKU: 192995409248

Lodër me skateboard, tepër interesante, është frymëzuar nga unazat e Sonic nga filmi dhe ka 3 butona për kontroll të plotë: shkoni përpara, kthehuni dhe rrotullime 360 ​​gradë, dhe butoni Turbo për shpejtësi shtesë!

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Lodër me skateboard, tepër interesante, është frymëzuar nga unazat e Sonic nga filmi dhe ka 3 butona për kontroll të plotë: shkoni përpara, kthehuni dhe rrotullime 360 ​​gradë, dhe butoni Turbo për shpejtësi shtesë!

Sipas sezonit