Lodër pellushi dhe batanije për bebe Obaibi

SKU: 682946409

Lodër pellushi dhe batanije për bebe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Lodër pellushi në formë elefanti me dsa tonalitete dhe batanije për bebe me një shirit me vija në pjesët anësore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit