Lodër pellushi Obaibi

745L

SKU: 89802199

Lodër pellushi në formën e një leuprushi me dy tonalitete

MASE STANDARTE
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Lodër pellushi në formën e një leuprushi me dy tonalitete, e hapur në pjesën e poshtme në mënyrë që të vendoset dora dhe të përdoret si një kukull. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Përzgjidh ngjyrën