Lodër pellushi Obaibi

2090L

SKU: 89803845

Lodër pellushi në formën e një maceje me dy tonalitete

MASE STANDARTE
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Lodër pellushi në formën e një maceje me dy tonalitete, e hapur në pjesën e poshtme në mënyrë që të vendoset dora dhe të përdoret si një kukull. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit