Lodër silikoni, Prenatal

SKU: 625131

Lodër silikoni, me disa tonalitete.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Lodër silikoni, me shumë tonalitete, me rruaza dhe unaza rrethuese

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,