Lodër me kuba Prenatal

SKU: 564260

Kuba me fytyra të ndryshme dhe hapësira bosh për kalimin e topit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kuba që vendosuen në mënyra të ndryshme dhe me fytyra të ndryshme në çdo anë që vendosen për të formuar një tunel ku kalon topi.

Sipas markës

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

Përzgjidh masën

,