Luge – Prenatal ,THAT’S LOVE

1200L

SKU: 8054688009727

Luge

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Luga prej silikoni është ideale për tërë periudhën e ndërprerjes së fëmijës nga gjiri. Tapa thithëse praktike ju lejon të vendosni në mënyrë higjenike produktin në një sipërfaqe të sheshtë dhe të mos e prekë atë. Praktike dhe higjenike, gjithashtu mund të pastrohet lehtë në lavastovilje. Paketimi i saj i përshtatshëm ju lejon ta merrni atë kudo në higjenë dhe siguri maksimale.

Sipas markës

Sipas sezonit