Luge – Prenatal ,THAT’S LOVE

800L

SKU: 8054688009703

Luge

9 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Luga prej silikoni është ideale për tërë periudhën e ndërprerjes së fëmijës nga gjiri. Tapa thithëse praktike ju lejon të vendosni në mënyrë higjenike produktin në një sipërfaqe të sheshtë dhe të mos e prekë atë. Praktike dhe higjenike, gjithashtu mund të pastrohet lehtë në lavastovilje.

Sipas markës

Sipas sezonit