Makinë lodër Prenatal

SKU: 561219

Makinë ndërtimi lodër me një shofer, e disponueshme në dy modele të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Makinë ndërtimi me një shofer, lodër që zhvillon koordinimin e fëmijëse, i disponueshëm në dy modele të ndryshme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë