Mbajtëse biberoni, That’s Love, Prenatal

SKU: 637218

E dobishme për të pasur gjithmonë biberonën në dorë dhe për ta mbrojtur atë. Mund të fiksohet lehtësisht kudo, falë mbajtëses praktike.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

E dobishme për të pasur gjithmonë biberonën në dorë dhe për ta mbrojtur atë. Mund të fiksohet lehtësisht kudo, falë mbajtëses praktike. Eshtë e lehtë për t’u larë me detergjent enësh.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,