Mbajtëse biberoni, That’s Love, Prenatal

SKU: 639113

Klip mbajtës shumë i dobishëm për biberonin. Me një zinxhir praktik dhe higjienik. Mos lejoni që biberoni të humbet ose të bjerë në tokë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Klip mbajtës shumë i dobishëm për biberonin. Me një zinxhir praktik dhe higjienik. Mos lejoni që biberoni të humbet ose të bjerë në tokë.Bashkangjitur me lehtësi në unazë. Lahet me ujë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,