Mbajtëse biberoni, That’s Love, Prenatal

890L

SKU: 637217

E dobishme për të pasur gjithmonë biberonën në dorë dhe për ta mbrojtur atë. Mund të fiksohet lehtësisht kudo, falë mbajtëses praktike.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

E dobishme për të pasur gjithmonë biberonën në dorë dhe për ta mbrojtur atë. Mund të fiksohet lehtësisht kudo, falë mbajtëses praktike. Eshtë e lehtë për t’u larë me detergjent enësh.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,