Mbajtëse çelësash Parfois

SKU: 160035

Mbajtëse çelësash me një arush

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse çelësash me një arush të varur. 80% Zink, 20% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë