Mbajtëse duhani, Carpisa

660L

SKU: AAA54303442

Mbajtëse duhani e linjës Bandana, me printe florale

Blu
E kuqe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Mbajtëse duhani efekt lëkurë e linjës Bandana, me printe florale dhe me përmasa 2x17x9cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë