Mbajtëse kartash Parfois

SKU: 157876

Mbajtëse kartash bazike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse kartash bazike me shkëlqim të lehtë ,Linjat: 100%Poliestër / Skeleti: 100%Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

s

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA