Mbajtëse kartash Parfois

1490L

SKU: 165429

Mbajtëse kartash bazike me logo

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse kartash bazike me logo dhe zinxhir të sipërm ,Linjat: 100%Poliestër / Skeleti: 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë