Mbajtëse kartash Parfois

SKU: 173406

Mbajtëse kartash bazike me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse kartash bazike me shkëlqim të lehtë me logo,Linjat: 100%Poliestër / Skeleti: 100%Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë