Mbajtëse dezinfektuesi Parfois

345L590L

SKU: 180331

Mbajtëse dezinfektuesi që mund të varet në çantë

ONE SIZE
Prerje unike
U
Blu
E verdhë
E zeze
Gri e hapur
Jeshile
Korale
Rozë
Violet
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbajtëse dezinfektuesi me mbyllë sigurues dhe që mund të varet në çantë falë një pjese metalike. 60% Silikon, 20% Poliuretan, 20% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë