Këllëf për Airpods, Parfois

690L

SKU: 175842

Këllëf për mbajtjen e Airpods

ONE SIZE
Prerje unike
U
blu
jeshile
Lejla
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: ,
Dërgesat

Këllëf për Airpods me hapje të posaçme për vendin e karikuesit dhe me një mbajtëse metalike60% Poliuteran 40% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

, ,

Përzgjidhni gjininë