Boksera, set (5palë) Okaidi

2090L

SKU: 96450

5 palë boksera me dizajne të ndryshe dhe shirit beli elastik me logo

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Jeshile print
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë bokserash me shirit beli elastik me logo, dizajne të ndryshme me vija dhe printe.  .5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë