Mbathje braziliane mikrofibër Women Secret

1190L 833L

SKU: 0879630

Mbathje braziliane mikrofibër me detaj dantellë

l
m
s
xl
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Mbathje braziliane me një dizajn të bukur dhe elegant mikrofibre dhe detaje nga dantella, një bazë që nuk mund të mungojë në sirtarin tuaj të të brendshmeve. 80% Poliamid, 20% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s, xl

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA