Mbathje braziliane mikrofibër Women Secret

1190L 833L

SKU: 0879800

Mbathje braziliane mikrofibër me detaj dantellë të gjerë dhe pinte florale.

l
m
s
xl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Mbathje braziliane mikrofibër me detaj dantellë të gjerë dhe pinte florale. 92% Poliamid, 8% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s, xl

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA