Mbathje braziliane mikrofibër Women Secret

595L

SKU: 0872207

Mbathje mikrofibër me prerje braziliane dhe me printe florale

l
m
s
xl
Lejla Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje mikrofibër me prerje braziliane dhe me printe florale, me disa tonalitete dhe me detaje dantelle në pjesët anësore. 92% Poliamid 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë