Mbathje braziliane mikrofibër Women Secret

595L

SKU: 0879347

Mbathje braziliane mikrofibër me dantellë anësore

l
m
s
xl
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Mbathje prerje braziliane me një dizajn të bukur dhe elegant mikrofibre me detaje delikate të dantellave, një element themelor që nuk mund të mungojë në sirtarin të brendshmeve tuaja. 80% Poliamide 20% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë