Mbathje braziliane Women Secret

1690L

SKU: 4662156

Mbathje braziliane me printe florale dhe me dantellë

l
m
s
xl
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbathje me prerje braziliane dhe rripa anësorë, dizajn me printe florale dhe dantellë,76% Pambuk 18% Poliamid 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë