Mbathje braziliane Women Secret

SKU: 0872210

Mbathje mikrofibër me prerje braziliane

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje mikrofibër me prerje braziliane, me detaje dantelle në pjesët anësore. 80% Poliamid 20% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë