Mbathje braziliane Women Secret

845L

SKU: 4662169

Mbathje me prerje braziliane, me dy kopsa dekoruese në pjesën e parme

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Mbathje me prerje braziliane, me dy kopsa dekoruese në pjesën e parme, dhe me detaje dantelle në pjesën anësore. 49% Pambuk 36% Viskozë 9% Poliamid 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë